Fuglemat-radar

Hvor får du mest fuglemat for pengene? Vi sammenligner pris per kilo, ikke bare pakkepris – og følger prisene over tid.

🟢 Dagens beste kjøp

Meiseboller 6stk, 540 g

29,44 kr/kg · 15,90 kr hos Oda · −21 % mot snittet

Laveste pris siste 30 dager: 15,90 kr
Solsikkefrø 54,53 kr/kg Solsikkefrø uten skall 5,5kg Plantasjen, 299,90 kr Billigst per kg Talg og meiseboller 29,44 kr/kg Meiseboller 6x90g First Price SPAR, 15,90 kr Billigst per kg Jordnøtter 51,60 kr/kg Fuglenøtter 250g First Price Meny, 12,90 kr Billigst per kg Frøblandinger 19,90 kr/kg Villfuglblanding 1kg First Price SPAR, 19,90 kr Billigst per kg

Prisfall

  • Meiseboller 6stk, 540 gOda−21 %

Alle produkter

53 produkter. Sortert etter pris per kilo.

ProduktButikkPrisMengdekr/kgLav 30 d90 dager
Villfuglblanding 1kg First Price Laveste pris SPAR 19,90 1 kg 19,90 19,90 lav 20, snitt 20
Villfuglblanding 1kg First Price Laveste pris Meny 19,90 1 kg 19,90 19,90 lav 20, snitt 20
Villfuglblanding 1kg First Price Meny 29,40 1 kg 29,40 29,40 lav 29, snitt 29
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris SPAR 15,90 0,54 kg 29,44 15,90 lav 16, snitt 16
Meiseboller 6stk, 540 g −21 % Oda 15,90 0,54 kg 29,44 15,90 lav 16, snitt 20
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris Meny 15,90 0,54 kg 29,44 15,90 lav 16, snitt 16
Villfuglblanding 1kg First Price SPAR 29,50 1 kg 29,50 29,50 lav 30, snitt 30
Villfuglblanding 2kg Coop 59,90 2 kg 29,95 59,90 lav 60, snitt 60
MEISEBOLLER 6x90g first price Laveste pris Bunnpris 16,90 0,54 kg 31,30 16,90 lav 17, snitt 17
Meiseboller 6x90g First Price KIWI 18,40 0,54 kg 34,07 18,40 lav 18, snitt 18
Meiseboller 6x90g First Price Laveste pris Joker 19,90 0,54 kg 36,85 19,90 lav 20, snitt 20
Meiseboller 6x90g First Price SPAR 19,90 0,54 kg 36,85 19,90 lav 20, snitt 20
Meiseboller 6x90g First Price Meny 19,90 0,54 kg 36,85 19,90 lav 20, snitt 20
Villfuglblanding Luksus 2kg Coop 81,90 2 kg 40,95 81,90 lav 82, snitt 82
Meiseboller 6x90g First Price Joker 22,90 0,54 kg 42,41 22,90 lav 23, snitt 23
Harlem Food Meiseboller 6stk x 90g, 540g Coop 24,90 0,54 kg 46,11 24,90 lav 25, snitt 25
Fuglenøtter 250g First Price Meny 12,90 0,25 kg 51,60 12,90 lav 13, snitt 13
Solsikkefrø uten skall 5,5kg Plantasjen 299,90 5,5 kg 54,53 299,90 lav 300, snitt 300
Fuglenøtter 250g First Price Laveste pris Meny 14,40 0,25 kg 57,60 14,40 lav 14, snitt 15
Fuglenøtter 250g First Price Laveste pris SPAR 14,40 0,25 kg 57,60 14,40 lav 14, snitt 16
Fuglenøtter 250g First Price Joker 14,90 0,25 kg 59,60 14,90 lav 15, snitt 15
Fuglenøtter 250g First Price SPAR 14,90 0,25 kg 59,60 14,90 lav 15, snitt 15
Peanøtter 5,5kg Plantasjen 349,90 5,5 kg 63,62 349,90 lav 350, snitt 350
Peanøtter uten skall 5,5 kg Plantasjen 349,90 5,5 kg 63,62 349,90 lav 350, snitt 350
Fuglenøtter 250g First Price KIWI 16,40 0,25 kg 65,60 16,40 lav 16, snitt 16
FUGLENØTTER 250g first price Laveste pris Bunnpris 16,90 0,25 kg 67,60 16,90 lav 17, snitt 17
Fuglenøtter 250g First Price Meny 17,40 0,25 kg 69,60 17,40 lav 17, snitt 17
Fuglenøtter 250g First Price SPAR 17,50 0,25 kg 70,00 17,50 lav 18, snitt 18
FUGLENØTTER 250g first price Bunnpris 17,50 0,25 kg 70,00 17,50 lav 18, snitt 18
Fuglepeanøtter 560g Coop 42,00 0,56 kg 75,00 42,00 lav 42, snitt 42
Fuglenøtter 250g First Price Joker 19,90 0,25 kg 79,60 19,90 lav 20, snitt 20
Fuglenøtter 250g First Price Joker 19,90 0,25 kg 79,60 19,90 lav 20, snitt 20
Fuglepeanøtter 250g Coop 20,70 0,25 kg 82,80 20,70 lav 21, snitt 21
Fuglepeanøtter 250 g Oda 21,90 0,25 kg 87,60 21,90 lav 22, snitt 22
Peanøtter 500 g Plantasjen 44,90 0,5 kg 89,80 44,90 lav 45, snitt 45
Peanøttbar 2 x 100 g Plantasjen 39,90 0,2 kg 199,50 39,90 lav 40, snitt 40
FeedR Fuglemater - Grå Havaristen 39,00 – – 39,00 lav 39, snitt 39
MultifeedR Fuglemater - Grønn Havaristen 39,00 – – 39,00 lav 39, snitt 39
Meiseboller Plantasjen 44,90 – – 44,90 lav 45, snitt 45
Fylt kongle Plantasjen 59,90 – – 59,90 lav 60, snitt 60
Fylt kokosnøtt Plantasjen 59,90 – – 59,90 lav 60, snitt 60
Birdie Fuglemater 4l Havaristen 79,00 – – 79,00 lav 79, snitt 79
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price KIWI 89,00 – – 89,00 lav 89, snitt 89
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price SPAR 99,90 – – 99,90 lav 100, snitt 100
Villfuglblanding Plantasjen 109,00 – – 109,00 lav 109, snitt 109
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price Meny 129,00 – – 129,00 lav 129, snitt 129
Meiseboller i Bøtte 50stk First Price Joker 149,00 – – 149,00 lav 149, snitt 149
Solsikkefrø med skall Plantasjen 149,00 – – 149,00 lav 149, snitt 149
Solsikkefrø med skall Plantasjen 149,90 – – 149,90 lav 150, snitt 150
Villfuglblanding Plantasjen 199,00 – – 199,00 lav 199, snitt 199
Meiseboller Plantasjen 199,90 – – 199,90 lav 200, snitt 200
Solsikkefrø med skall Plantasjen 259,90 – – 259,90 lav 260, snitt 260
Solsikkefrø med skall Plantasjen 259,90 – – 259,90 lav 260, snitt 260

Priser fra dagligvarekjeder via Kassalapp, og fra nettsidene til Plantasjen og Europris. Oppdateres hver sjette time; historikken bygges opp over tid. Priser kan variere mellom butikker og tilbud – sjekk alltid hos butikken. Butikk i nærheten vises ikke ennå, siden de fleste kjedene har samme pris over hele landet.

Hva skal fuglene ha? Se matguiden